PROGRAMA OFICIAL, ACOCOLLONA'T 2020

 

 

Dissabte 28 i diumenge 29 de novembre 

ACOCOEXPRES, 'HOME EDITION'

Inici i participació al concurs de curts fets en 24 hores

Bases de participació.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Divendres 4 de desembre, de 19h a 21h

INAUGURACIÓ DEL FESTIVAL 

Lloc: Albèniz Plaça Preu: 3€

- Actuació en directe del grup de metal gironí 

  A DARK REBORN i presentació del seu nou

  videoclip (Toni O. Prats) 04:47

- QUI ESTIRA DEL LLENÇOL? -

  (Marcos Fernández i Callahan Ruiz) 3:30 

- LA ÚLTIMA NAVIDAD DEL UNIVERSO

  (David Muñoz i Adrián Cardona) 18:15

- CRUEL (Toni O. Prats) 19:36

- GORTEN MILLER (David García) 22:50

- IL FAGOTTO (Giulia Giapponesi) 15:00

- DANA (Lucía Forner Segarra) 18:45

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


SESSIONS CURTMETRATGES SECCIÓ OFICIAL

1ª sessió >

Dissabte 5 de desembre, de 19h a 21h.
Lloc: Albèniz Plaça / Preu: 3€

- MY PSYCHO FAN (Loe Certano) 03:33

- LA PENUMBRA (Dani Viqueira) 13:47

- NO PODRÁS VOLVER NUNCA (Mónica Mateo) 13:35

- SHADOW AT THE DOOR (Roshni "Rush" Bhatia) 03:43

- SÍSIFO (Markel Goikoetxea) 08:43

- MEAT THE FAMILY (Javier Méndez) 09:17

- LA CAZA (Amy Fajardo) 09:41

- HORRORSCOPE (Pol Diggler) 04:37

- ZEALANDIA (Bruno du Bois) 15:00

2ª sessió > 

Diumenge 6 de desembre, de 19h a 21h.

Lloc: Albèniz Plaça / Preu: 3€

-EVERY 75 MINS (Borja A. Ortiz) 07:21

- FAMILIA (Iván Molina) 03:40

- UNDER THE LATHER (Ollivier Briand) 13:57

- COEUR DE NEIGE (Téo Criqui, Clément Serralta,

  Baptiste Malbranque, Justine Hémery, Chloé Stemmelin,

  Cannelle Courtois Maginot) 06:57

- A MAMÁ (Miguel Alcalde) 03:21

- #PORNOVENGANZA (Ignacio López Vacas) 10:40

- MIGRATIONS (Jerome Peters) 14:30

- DEMENTE (Guillermo Cabot) 09:00

- EL TRATAMIENTO (Álvaro Carmona) 09:00

- SU RIDER (Alberto Utrera) 12:33

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dimarts 8 de desembre de 18h a 19:30h

LLIURAMENT DE PREMIS I CLOENDA DEL FESTIVAL
Lloc: Albèniz Plaça - Sala Truffaut / Entrada lliure

IMPORTANT!!! Es recomana fer RESERVA PRÈVIA D'ENTRADES per a totes les sessions de projeccions; inauguració i cloenda incloses, enviant un e-mail a l'adreça: reserves.acocollonat@gmail.com 

(per cada entrada reservada cal donar nom, telèfon, DNI i municipi de residència)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now